Menczer Tamás üzent Magyar Péternek: Te Kicsi! Te a záport nem tudod megkülönböztetni a vihartól!

A miniszterelnök a gazdáiddal vitatkozik – jelentette ki a Fidesz-KDNP kommunikációs igazgatója közösségi oldalán pénteken.

Menczer Tamás Facebook-bejegyzésben reagált Magyar Péter korábbi posztjára, amiben a Tisza Párt elnöke jelezte, hogy részt venne a Bálványosi Nyári Szabadegyetemen, és ott vitázna Orbán Viktorral.

A Fidesz-KDNP kommunikációs igazgatója szerint azonban a miniszterelnök nem vele, hanem Manfred Weberrel és Ursula von der Leyennel vitázik.

Te Kicsi!

Te a záport nem tudod megkülönböztetni a vihartól!

Pedig az nem nehéz…

Mit akarsz te Orbán Viktortól?!

Nem vagyok nagy véleménnyel a gazdáidról, Weberről és von der Leyenről, de azért ők a vihart a záportól meg tudják különböztetni.

Élesebb kések, na.

Szóval, a helyzet a következő.

A miniszterelnök a gazdáiddal vitatkozik.

A pojácákat, zseléreklámokat rám bízta.

Hol legyen a tali?

– írta bejegyzésében a fideszes politikus.

A címlapfotó illusztráció (MTI)

2025. július 11. 16:42
A Tisza Párt újabb hazugsága bukott meg. Radnai Márk alelnök egy belső levelében fideszes titkosszolgálati akcióval ...
Kapitány István útja az impexektől vezetett a Shellig. Tavaly tavaszi kiugrása után nem is annyira meglepő, hogy a T...
„Nem akarunk háborút, és nem akarjuk, hogy a magyarok pénzét Ukrajnába küldjék. De a nyomás nő. Mindent bevetnek. Br...
Több mint 40 ember halt meg és tízezrek maradtak áram nélkül, súlyos áradás pusztít Mexikó dél-keleti részén. Lakóhá...
Meghalt Diane Keaton Oscar- és Golden Globe-díjas amerikai színésznő, a Keresztapa és az Annie Hall legendás sztárja...
Pánikban menekültek a strandolók, amikor a pálmafák közé csapódott egy helikopter Dél-Kaliforniában, az Egyesült Áll...
Büdösek, hatalmas kárt okoznak és mindenhova bemásznak, poloskák lepték el a kerteket és a házakat, a gazdák szerint...
Minden eddiginél többen, 40 ezren vettek részt a jubileumi, 40. Spar Budapest Maraton futófesztiválon. A futók idén ...