
Szijjártó Péter helyretette az ukrán külügyminisztert
A diszkóliberális szerint nincs itt semmi látnivaló, Magyar Péter szerint felesleges a háborús veszélyhelyzet Magyarországon – fogalmazott Menczer Tamás bejegyzésében.
Magyar Péter szerint háborús veszélyhelyzet sehol nincs Európában, csak Ukrajnában, meg Oroszországban, meg Magyarországon.
Menczer Tamás kiemelte, a Tisza Párt elnöke mondta ezt akkor, amikor az előző ukrán főparancsnok azt mondta, hogy elkezdődött a világháború. A német védelmi miniszter, valamint a francia külügyminiszter is világosan elmondta, hogy milyen közel állunk a világháborúhoz.
Ekkor mondta azt Magyar Péter, hogy nincs vészhelyzet, nincs háborús veszélyhelyzet. És ezt is nyilvánvalóan Manfred Weber, a háborúpárti és magyarfóbiás Manfred Weber előírása és diktátuma alapján mondta, tehát Magyar Péter és a Tisza Párt nem akarja megvédeni Magyarországot, nem akarja, hogy kimaradjunk a háborúból. Mi azonban továbbra is, a kormány és a kormánypártok, mindent meg fogunk tenni azért, hogy legyen tűzszünet, legyen béke, és amíg ez nincs, kimaradjunk a háborúból
– hangsúlyozta Menczer Tamás.
A címlapfotó illusztráció (MTI)

Szijjártó Péter helyretette az ukrán külügyminisztert

A Telex uniós forrásból finanszírozva reklámozza a sorkatonaságot

Bóka János: Magyarország zéró toleranciát képvisel az antiszemitizmussal szemben

Orbán Viktor: hadüzenet az orosz devizatartalék lefoglalása és Ukrajnának adása

Lendvai Ildikó „kemény és vastag” igennel szavaz Magyar Péterékre

Szentkirályi: a nőkre mindenhol szükség van, ahol fontos dolgok történnek

Orbán Viktor megmutatta, hogy mit visz magával Brüsszelbe

Szánthó Miklós: a Tisza Párt nemcsak baloldali megszorításokat vezetne be, hanem az ukrajnai háborúba is bevonódna Magyarország

Hidvéghi: 1,6 millióan töltötték ki a háborús adóemelésekről szóló nemzeti konzultációt

Menczer Tamás elárulta, hogy miért volt fontos a mohácsi Háborúellenes gyűlés is

Szánthó Miklós: a befagyasztott orosz vagyon Brüsszel általi eltulajdonítása hadüzenet

Honvédelmi miniszter: Brüsszelben veszélyes játék zajlik