Menczer: a kormány már akkor számos válságot kezelt, amikor Magyar Péter, mint Vargáné élte gondtalan életét

A kormány már akkor számos válságot kezelt, amikor Magyar Péter, mint Vargáné élte gondtalan életét - írta Menczer Tamás, a Fidesz-KDNP kommunikációs igazgatója hétfői Facebook-bejegyzésében.

"Peti, a kiskakas azt gondolja, ha ő nem kukorékol, nem kel fel a Nap" - fogalmazott bejegyezésében Menczer Tamás, hozzátéve, hogy köszönettel vették, de elutasították Magyar Péter jelentkezését a Miniszterelnöki Programirodába.

"A kormány már akkor számos válságot kezelt - árvíz, vörösiszap, Covid, bevándorlás stb. - amikor te még, mint Vargáné élted gondtalan életedet. Ha szükség lesz bölcs észrevételeidre, azonnal szólunk, addig, kérlek, várj türelemmel!" - írta a Fidesz-KDNP kommunikációs igazgatója.

Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke hétfőn szintén a Facebookon arról írt: helyes döntésnek tartja, hogy Orbán Viktor miniszterelnök elhalasztotta strasbourgi útját.

MTI/A fotó illusztráció

2024. szeptember 16. 13:02
A miniszterelnök közösségi oldalán közzétett bejegyzésben üzent Brüsszelnek.
A Fidesz kommunikációs igazgatója is reagált arra a Ripostban megjelent hírre, miszerint a Tisza Párt egyik meghatár...
Az Európai Bizottság által héten bemutatott költségvetési javaslat, valamint Sebestyén József halála kapcsán is krit...
"Von der Leyen csinált egy költségvetést Ukrajnának! A te pénzedet is odaküldené" - közölte a Fidesz-KDNP kommunikác...
Egy négy évvel ezelőtti emberölést is rábizonyítottak Japánban egy agresszív barnamedvére, amelyet a múlt héten lőtt...
Legkevesebb huszonnyolc ember meghalt és tíznél többen eltűntek szombaton, amikor hajótörést szenvedett egy turisták...
Lesoványodott, éhes és szomjas vidrakölyök kerültek a Mályi Madármentőkhöz Tiszatarjánból. Anyjuk elpusztulhatott. A...
Idomított csimpánzokhoz hasonlította a magyar gazdákat a Tisza Párt egyik agrárszakértője. Magyar Péter embere támog...
Az ukrán kényszersorozókat mentegeti, és segédkezik Sebestyén József halálának eltussolásában az Euronews – ezt a Ma...