Menczer: A baloldalon mindig ugyanaz a forgatókönyv, összefognak egymással a külföldi megrendelőik miatt

A baloldal régi és új szereplői mindig összefognak, ne legyen kétségünk! - írta a Fidesz-KDNP kommunikációs igazgatója az MTI-hez kedden eljuttatott közleményében.

Menczer Tamás szerint "ezt már láttuk, táncolnak egymás körül, de a végén mindig összeborulnak, mert a külföldi finanszírozók ezt várják el."

A kommunikációs igazgató idézte Dobrev Klárát, a DK európai parlamenti listavezetőjét, aki a 444 című internetes lapnak úgy nyilatkozott, hogy mindenkivel hajlandó együttműködni, míg Karácsony Gergely főpolgámester azt mondta, hogy a Magyar Péterrel való összefogásnak "nincs alternatívája."


Menczer Tamás arra is felhívta a figyelmet, hogy Magyar Péter az osztrák Die Presse című lapnak elmondta: a 2026-os választás után "meglátjuk, hogy van-e koalíciós kényszer."

A baloldal szereplői "egyformák és ugyanolyanok" - tette hozzá a kommunikációs igazgató.

Menczer Tamás a Fidesz-KDNP támogatóitól azt kérte, hogy menjenek el június 1-én a Békemenetre, és június 9-én a közösség minden tagja menjen el szavazni az európai parlamenti és önkormányzati választáson, mert akkor - Menczer szavai szerint - a Fidesz-KDNP győzni fog, "ahogy szokott."

Címlapfotó: Menczer Tamás hivatalos Facebook-oldala

2024. május 21. 17:12
Autókra nyitott tüzet egy fegyveres Sydney egyik forgalmas utcájában vasárnap este, a szétrepülő szilánkok miatt 19 ...
Földcsuszamlás miatt hét munkás meghalt egy indonéziai arany- és rézbányában - közölte az MTI a létesítményt üzemelt...
Proksa Szandra a nyugalom receptjét kereste Tokajban – és meg is találta.
Döbbenetes formában van Vajna Timi. Alig három hónappal a szülés után bomba az alakja és ezt most büszkén meg is mut...
family
MEGDÖBBENTŐ - Átment a piroson, ütközött egy másik kocsival, majd felborult egy autó Csepelen, videón a borzalmas ba...
Lajsz András, a magyar koktélkirály és szerelme, Nagy Gizella kimondták az örökre szóló igen-t az oltár előtt.
family
Megfagyott a levegő a stúdióban, élő adásban sírta el magát Szandi, de a zsűri is könnyekben tört ki... Olyat művelt...
family
Volt idő, amikor a fél ország tőlük idézett, mert minden mondatuk poén volt. Régen viccből éltek, ma viszont úgy lát...
family