Horrorbaleset történt egy békéscsabai gyárban, a kórházban életét vesztette egy nő

Egy pillanat alatt megtörtént a baj. A rendőrség most zárta le az ügyet.

Tragikus üzemi baleset történt egy gyárban Békéscsabán 2023 augusztusában. Egy sterilizáló gép kezelője karbantartási munkálatok közben leemelte annak az aknának a fedelét, amelybe a forró vizet kell leengedni a szerkezetből.

A nyitott aknától néhány méterre eltávolodott a dolgozó, hogy megnyissa a leeresztőcsapokat, ám ekkor egy takarítónő belezuhant, a forró víz pedig elindult, és ráömlött – írta a police.hu.

A gépkezelő azonnal a bajbajutott segítségére sietett, de a nő testének közel 90 százaléka így is megégett. Mentőhelikopter szállította kórházba, ahol öt nappal később belehalt sérüléseibe.

A rendőrség halált okozó, foglalkozás körében elkövetett gondatlan veszélyeztetés miatt indított eljárást a fedelet eltávolító munkás ellen. A nyomozók most fejezték be az ügy vizsgálatát, a szükséges iratokat pedig továbbították az ügyészségnek.

2024. szeptember 17. 17:31
Szexuális erőszak bűntettének gyanúja miatt folytat eljárást a Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság.
Vizsgálódik a német ügyészség az állatvédelmi törvény lehetséges megsértése miatt egy bajorországi tóban a fürdőzőke...
Magyar középiskolás diákokkal végzett közös kísérleteket az űrhajós.
A büfések megélhetését veszélyezteti az óriási pusztítás.
A „Holnap hajnalig” titkai, amit eddig senki sem tudott! Hogyan lett a magyar slágerből világot hódító himnusz? Japá...
family
Nem vágyik vissza a város zajába.
Az igazi szépség nem a tükörképben, hanem a magabiztosságban rejlik – vallják egyre többen, köztük olyan világsztáro...
family
Ismét botrány Azahriah körül! Drog, alkohol, öngyilkosság, ezekre buzdítja szövegeiben a népszerű énekes, főként kis...
family
Letört fák, áram és víz nélküli háztartások. Sztárokat sem kímélte a pusztító hatalmas vihar. Horváth Éva, Molnár An...
family