Fidesz-KDNP: a magas részvételi adatok azt mutatják, hogy az emberek megértették a választás tétjét

A magas részvételi adatok azt mutatják, hogy a magyar emberek megértették a választás tétjét - mondta Menczer Tamás, a Fidesz-KDNP kommunikációs igazgatója a kormánypártok eredményváró rendezvényén, a Bálna Honvédelmi Központban vasárnap este tartott sajtótájékoztatóján.

Menczer Tamás megköszönte mindenkinek, hogy részt vett a választásokon és külön köszönetet mondott azoknak, akik a "békepárti miniszterelnököt és a békepárti politikai közösséget, a Fidesz KDNP-t" támogatták - írja az MTI.

Hangsúlyozta: látható, hogy ez minden idők legnagyobb, legmagasabb részvétele, akár önkormányzati, akár európai parlamenti választásról van szó, ez pedig azt mutatja, hogy a magyar emberek világosan és pontosan megértették, hogy mi a választás tétje. "A választás tétje az, hogy háborút vagy békét akarunk" - tette hozzá.


Nacsa Lőrinc, a Kereszténydemokrata Néppárt (KDNP) frakciószóvivője külön köszönetet mondott a kormánypártok nevében annak az ötvenezer aktivistának, akik az elmúlt hetekben rengeteget dolgoztak azért, hogy mindenkihez eljusson a béke hangja. Nekik is köszönhető a magas választási részvétel - értékelt.

Azoknak is köszönetet mondott, akik a szavazókörökben dolgoznak: a helyi választási bizottság tagjainak, a szavazatszámlálóknak, "rájuk még vár a munka".

Címlapfotó: Menczer Tamás hivatalos Facebook-oldala

2024. június 09. 20:07
A Tisza Párt gazdasági kabinetjének adóemelési terveire Szalai Piroska miniszterelnöki főtanácsadó közösségi oldalán...
Hiába tett meg mindent a nyáron Magyar Péter, hiába az országjárás, nem tudta növelni táborát. A Fidesz digitális ho...
Tímea először megrémült, majd szakemberhez fordult.
Ismét egy kamera buktatta le a perverz férfit.
Vascsővel, kalapáccsal, baltával és karddal verte rendszeresen a feleségét egy mezőkövesdi férfi. A nőt többször le ...
A forgalommal szembe ment egy sofőr az Erzsébet hídon egy elvétett kanyar miatt. A vétlen autósoknak a vészfékezniük...
Felkerült a transzplantációs listára az az édesapa, aki áprilisban vesztette el hat hónapos kisfiát, miután haza kül...
Részegen, vita közben majdnem halálra késelte élettársát egy nyugdíjas asszony Mátészalkán. Egy konyhakést szúrt bel...
Fejben nem volt magánál és fáradt is volt - ezzel magyarázta tettét az a 18 éves fiatal, aki robbantással fenyegette...
Tizennyolc tonna szemetet túrt át, de végül hihetetlen kitartásának és romantikus elszántságának köszönhetően sikerü...