Először lép együtt színpadra a Sztárban Sztár All Stars TOP12-es mezőnye

A Sztárban Sztár All Stars TOP12-es mezőnye most vasárnap először lép együtt színpadra. Az elképesztően erős mezőnyben megtippelni is nehéz, ki lesz az, aki végül megszerzi a legsokoldalúbb előadónak járó elismerést. A verseny eddig is bőven tartogatott meglepetéseket, de az igazi küzdelem még csak most kezdődik.

Az elmúlt négy hétben a Sztárban Sztár korábbi évadaiban már bizonyító 24 énekes lépett színpadra fantasztikus átalakulásokkal bizonyítva, az All Stars valóban a legjobbak versenyét jelenti. Bőven akadt meglepetés mind az elképesztő produkciók, mind egy-egy kiesés okán. Az igazi verseny pedig még csak most kezdődik, hiszen a Sztárban Sztár All Stars idei évadának TOP12 énekese most először lép együtt színpadra és mérkőzik meg egymással.

Dér Heni Pink, Janicsák Veca az Evanesence, Nótár Mary versenytársa, Szandi, Péterffy Lili Lelle Pitbull, Szandi Lisa Minelli, Freddie az AC/DC, Horváth Tamás az AHA, Mészáros Árpád Zsolt Demis Roussos, Vásáry André a HIM, Vastag Csaba Horváth Pista, Vavra Bence Anastacia, míg Veréb Tomi Harry Styles egy-egy ikonikus slágerével készül a vasárnapi élő showra.


Az ingyenes TV2 Play applikáción belül a produkciók alatt lehet majd szavazni az adott énekesre, az emelt díjas telefonszámon viszont a nézők az adás alatt végig támogathatják kedvencüket. A tizenkét produkció végén a szavazás megáll és a zsűri, valamint a beérkezett voksok alapján kiderül, ki az 5. élő show legjobb előadója, aki automatikusan továbbjut. A maradék tizenegy énekesre elindul egy második körös szavazás, amelynek eredményeként kizárólag a nézőkön múlik, melyik az a két énekes, aki veszélyzónába kerül. Az este végén pedig a veszélyzónás szavazás alatt beérkező nézői voksok alapján derül ki, ki az az egy énekes, akinek véget ér a Sztárban Sztár All Stars.

2025. október 03. 13:18
Meghalt egy kórházi dolgozó, miután tűz volt csütörtökön délután a makói kórházban.
Az iskola- és kórházbezárások után újabb botrányos kijelentést tett Tarr Zoltán, a Tisza Párt politikusa, aki a magy...
A bukott vezérkari főnök elmondta, a puding próbája az evés, a katonáé pedig az, miként áll helyt a harchelyzetben.
Vonattal ütközött egy autó pénteken a Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyei Apagynál, a kocsit vezető nő életveszélyesen ...
Brutális siker, óriási ováció és álló tapsvihar! Gálakoncertet adott Mága Zoltán a Zene és az Idősek Világnapján a B...
family
Gyerekkora óta a nagy napról álmodozott. Most eljött az idő! Tigyi Kármen egyike annak a hat nőnek, akik úgy döntött...
family
DÖBBENETES VALLOMÁS! - Három daganatot diagnosztizáltak nála, titokban járt a kezelésekre, senkinek sem beszélt a be...
family
„Magyarország egyetlen illegális migránst sem fog befogadni” – jelentette ki közösségi oldalára feltöltött videóüzen...
VONATBALESET - A fék helyett a gázra lépett az autós, ezért történt brutális vonatbaleset Apagynál. A vonaton 20-an ...