Diákjai végezhettek a nyelvtanárral

A rendőrség két diákot vett őrizetbe, mert azt gyanítják, meggyilkolták a spanyol nyelvtanárnőjüket. 

Nohema Grabert 2012 óta tanított spanyol nyelvet az amerikai Colorado államban található Fairfield Középiskolában. Holttestét  még az eltűnése napján, szerdán találták meg az iowai Fairfieldben lévő Chautauqua Parkban.

A rendőrség nyomozást indított, mivel szerintük a tanárnőt meggyilkolták.

A gyilkossággal két 16 éves, szintén a Fairfield Középiskolába járó diákot gyanusítanak, mindkettejüket emberöléssel és az ezt megelőző gyilkossági összeesküvéssel vádolják.

A történtek miatt az iskola péntekre tanítási szünetet rendelt el, a két fiatal meghallgatására pedig november 12-én kerül majd sor - írta meg a CBS news

 

Címlapfotó: Fairfield Police Department

2021. november 05. 16:15
Két MÁV-alkalmazott, egy jegyvizsgáló és egy pénztáros sérült meg könnyebben, amikor kisiklott a Vácról Balassagyarm...
A Lengyelországot ért szerdai dróntámadás példázata annak, milyen veszélyes körülmények között élünk nap mint nap, a...
Az Európai Unióban a lakosság 23 százaléka fűtési nehézségekkel küzd és a magyarhoz képest 3-4-5-szörös energiaárak ...
Donald Trump amerikai elnök jelentette be, hogy „nagy bizonyossággal” elfogtak egy gyanúsítottat Charlie Kirk meggyi...
Házat, lakást vásárol most mindenki, szó szerint licitharc dúl az ingatlanokért! A sztárok is küzdenek, mutatjuk, ho...
family
időjárás-jelentés, 2025. szeptember 12., péntek
Korda György és Balázs Klári szokás szerint kicsit izgul, mert minden közönségtalálkozó egy kincs az életükben, amir...
family
Most először áll kamerák elé Schobert Norbi egykori testnevelő tanára és sosem hallott történeteket, sőt titkokat ár...
family