Bérelt kocsiban henceg gyorshajtással a huszonéves sofőr a fővárosban - Videó

Több életveszélyes mutatvány is a számlájára írható annak a sofőrnek, aki számtalan szabályt áthágva hencegett gyorshajtással különböző bérelt autókban a fővárosban.

Elképesztő és megbotránkoztató felvételeket töltött fel a népszerű videómegosztó oldalra egy fiatal srác. Az egyiken például látható, ahogy az Árpád hídon száguld az egyik autómegosztó szolgáltatástól bérelt autójával még tavaly december végén. Több alkalommal is centiken múlott csupán a baleset, ugyanis szinte mindenkit fékezésre kényszerített maga előtt.

Azonban nem volt rest az újévben sem, ugyanis több videóján látható, hogy háromszorosan is túllépi a sebességhatárt. Egyik felvételén pedig egy járókelőre is ráhúzta kormányt, mielőtt felgyorsult volna.

A sofőrnek saját csatornája is van, ahová büszkén tölti fel a botrányos videóit, ami a kommentelők közül sokakat felháborított.

2021. március 01. 12:33
Két hongkongi repülőtéri biztonsági alkalmazott meghalt hétfőn kora reggel, miután egy Dubajból érkező teherszállító...
Azért kell az aláírásgyűjtés és azért kell a Nemzeti Konzultáció, hogy a magyar emberek Orbán Viktort a brüsszeli cs...
Megerőszakolták Michael Schumacher egyik ápolóját a legendás Forma-1-es pilóta otthonában. Az ügy most került bírósá...
10 állat vesztette életét, mire kifejlesztette a megfelelő adagot.
Kirobbanó formában! Zoltán Erika évtizedek óta a magyar popzene egyik legismertebb arca - és ez mit sem változott. T...
family
POKOLI TŰZ - Levegőbe repült egy egész épület Százhalombattán. A robbanást még Budapesten is lehetett érezni. A MOL ...
family
Sírás, összeomlás, kiborulás – ilyen középdöntője még nem volt a Megasztárnak. A zsűri is nehezen bírta a nyomást, E...
family
PUSZTÍTÓ - Kigyulladt és több tízméteres lángokkal égett a százhalombattai olajfinomító hétfő este, a környéken több...
Már csak méterek hiányoztak, de a csúcstámadás mégsem jött össze. Hazatértek a magyar hegymászók, ott voltunk a rept...
family