Persze az izgalom egy randi alkalmával teljesen természetes! Vannak azonban olyan nem várt, peches szituációk, amikkel nem lehet előre számolni. A Groovehouse énekesnője, Judy például majdnem felgyulladt az egyik randevúja alkalmával, a Jóban Rosszban színésznőjének pedig halál-listája volt, tele fiú nevekkel. A szüleinek adta, hogy kinek mit kell mondani, csakhogy megússza a légyottokat.
Tények este teljes adás, 2025. július 9., szerda
PUSZTÍTÁS - Meghalt egy középkorú férfi, lezuhant a létrától, miközben egy viharban kidőlt fát akart feldarabolni Leányfalun. Kedden az ország keleti részén tombolt az orkán erejű szél, villámárvíz és jégeső is pusztított.
KÁROK - Még szerdán sem volt áram sok családnál a vihar után, országszerte folyamatos a viharkárok felszámolása, volt, ahol majdnem házakra dőltek a villanyoszlopok, a tűzoltók már több mint tízezer bejelentést kaptak.
BALESETEK - Lesodródott az útról majd két fának is nekicsapódott az autójával, életveszélyesen megsérült egy fiatal férfi Szentesnél. Ecser közelében frontális baleset történt, Hajdú-Biharban pedig két kamion ütközött, majd az egyik ki is gyulladt. Rengeteg volt a baleset.