Úgy tudjuk a házban élt, de nem ő volt a tulajdonos, amikor pedig eladták ki kellett költöznie onnan, most ezért gyújtogathatott. A tűzben az egész tető leégett és a szobákban is felcsaptak a lángok. A férfit épp a kameráink előtt vitték el a rendőrök, rongálás miatt indítottak ellene eljárást.
Tények Plusz adás, 2025. július 4., péntek
MENEKÜLJ, ITT A TŰZVÉSZ! - Óriási a pánik, turisták ezreit evakuálják a szállodákból, fejvesztve menekülnek az emberek a tűzvész elől Görögországban, lángokban áll a nyaralóhely, brutális tűz tombol Krétán és már a törököknél is! Sokkoló felvételek és kint élő magyarok drámai beszámolói!
A NAGY LÁNGOS-MUSTRA! - Sajtos-tejfölös, fokhagymás, vagy nutellás! Bejártuk a Balatont, végigkóstoltuk a kínálatot és megnéztük azt is, hogy idén mennyibe kerül a lángos, de hol a legfinomabb és hol a legolcsóbb most a magyar hungarikum? Jön a lángos-körkép!
IDE A DELFINNEL! - Döbbenetes bejelentés, őrületes projekt, világ körüli útra indul Kozso, Ázsia, Dél-Amerika,delfinvadászatra megy az énekes, Magyarországra akarja telepíteni őket! De hogy hozza ide az állatokat és mi lesz a sorsuk azután?