2025. november 10. hétfő, Réka
13°C Budapest

Obama megkapta a választ Magyarországról: Nincs szükségünk az Ön jóváhagyására!

Mint kiderült, Barack Obama anno részletesen leírta, hogyan kellene Magyarországnak átalakítania az alkotmányát.
Tenyek.hu
2025. október 12., vasárnap 11:43
Vágólapra másolva!

Soros Györgyhöz köthető civil szervezetek képviselőivel találkozott a volt amerikai elnök, Barack Obama, hogy – saját megfogalmazása szerint – a demokrácia állapotáról beszélgessen, majd együtt keseregtek azon a maréknyi baloldali aktivistával, hogy milyen rossz Magyarországon az élet.

Most Orbán Balázs, a miniszterelnök politikai igazgatója reagált Obama akciójára az X-en.

"Nem meglepő, hogy Barack Obamát – a globalista ideológia és identitáspolitika régóta elkötelezett hívét – nyugtalanítja Magyarország, amely az elmúlt tizenöt évben következetesen és sikeresen védte szuverenitását a nemzetközi nyomással szemben” - írja Orbán.

Hozzáteszi Obamáról szólva: 

„Obama úr, ez a megközelítés már unalmassá vált. Magyarországnak nincs szüksége az Ön jóváhagyására, és nem is kéri az engedélyét. A nemzet jövőjét kizárólag a magyar nép akarata fogja – és kell, hogy – meghatározza"

– szögezi le a politikus.

Forrás: Mandiner / Nyitókép: Orbán Balázs hivatalos Facebook-oldala

+Ez is érdekelheti

+Címoldalról ajánljuk