
Felismerhetetlenné változott át a kegyetlen „Deadpool” gyilkos - fotók
Hidegvérrel, élvezetből ölt meg két nőt.
Tenyek.hu 2025. március 29., szombat 09:58
Nők ezrei mentették volna fel a gátlástalan gyilkost az Egyesült Államokban, csak mert „jóképű”. Wade Wilson még 2019-ben ölt meg két nőt szórakozásból. Amerikában csak „Deadpool” gyilkosnak hívják, hiszen ugyanaz a neve, mint a népszerű Marvel karakternek.
2019-ben meggyilkolta a 35 éves Kristine Meltont és a 43 éves Diane Ruizt. Pusztán szórakozásból.
Fotó: Cape Coral-i rendőrség
Kristine Meltont az otthonában, kábítószerfogyasztás után ölte meg. Majd ellopta az autóját, és mobilon felhívott egy másik nőt, a 41 éves Melissa Montanezt, aki a barátnője volt. Bántalmazta őt is, majd otthagyta és elment első áldozata kocsijával. Útközben látta meg Diane Ruizt, akitől látszólag útbaigazítást kért, de végül kegyetlen módon kivégezte a nőt. Megfojtotta majd az autóval többször is áthajtott rajta.
Elfogása után hosszú tárgyalássorozat kezdődött, de végül tettéért 2024-ben halálra ítélték. Az ítélet kihirdetésekor Amira Fox államügyész kijelentette, hogy Wilson a valaha létező leggonoszabb ember.
Wade Wilsonról nemrég soha nem látott képeket tett közzé Melissa Jade blogger. A rácsok mögött készült fotókon szinte rá sem lehet ismerni a kegyetlen gyilkosra.
+Ez is érdekelheti

Nagy a baj: A csernobili atomerőműnél azonnali beavatkozás szükséges

Légicsapás ért egy teázót Mianmarban, sokan meghaltak

A német fiatalok elutasítják a sorkatonaságot

Ismét lövöldözés tört ki az afgán-pakisztáni határon, halottak is vannak

Gyomorforgató ékszerrablás: Elképesztő mire vetemedett egy tolvaj

Háromgyermekes apát késelt halálra egy 70 éves férfi

„Ne törd meg a béke menetét!” - óva inti az Egyesült Államok Brüsszelt az orosz vagyonok elkobzásától

Meghalt egy magyar férfi Ausztriában egy borzasztó balesetben

Ukrajnai háború - Ukrán kormányzó: sokan megsérültek az Odesszát ért intenzív orosz dróncsapásban

Korlátozzák a FaceTime működését

Földrengés rázta meg Kína északnyugati részét, a szomszédos Kazahsztánban pánik tört ki

Horrorbaleset: leszakította a híd az iskolabusz tetejét




