
Olasz dráma a kaposvári konyhában: egymásra hajigálta a kést a házaspár
Újabb gyöngyszemet készített a budapestiautosok oldala, mely videóban három KRESZ-t nem ismerő autós látható csokorba gyűjtve.
Az első felvételen egészen Szegedig kell utaznunk, ahol azt láthatjuk, hogy a rendőrök egy vasúti átjáró előtt ellenőrzik az autósokat. A kamerás kocsi előtti Volvo sofőrje megfújta a szondát, és mivel nem fogyasztott alkoholt továbbhajtott. Valószínűleg ezek után eléggé sietős lehetett dolga, ugyanis a vasúti átjáró piros jelzésen úgy ment át, mintha muszáj lett volna.
A kékruhások nem vették észre, hiszen háttal voltak, de a budapestiautosok felhívja a figyelmet arra, hogy egy ilyen figyelmetlenség, vagy szándékos szabályszegés a legveszélyesebb manőverek közé tartozik.
A következő eset nyár közepén, július 23-án, 15:41-kor történt Budapesten, a 19. kerületi Derkovits utca és a Bocskai utca kereszteződésénél. A videón az látható, hogy egy gyalogos szabályosan indul el egy zebrán, amit a kamerás autó el is enged, de ebben a pillanatban kielőzi egy másik, aki hajszál-híján elüti a férfit.
Az utolsó a gyűjteményből július 29-én 17:55-kor, a X. kerületben, a Harmat utca–Lavotta utcai buszmegállónál készült, ahol ugyancsak egy nő szeretne átjutni a zebrán, akit bár a kamerás busz átengedett, egy fekete Citroën inkább lassítás nélkül átszáguldott, sőt, még le is dudálta a nőt, aki annyira megijedt, hogy inkább visszament a járdára.
Úgy tűnik, a KRESZ-gyűjtemény sokaknak csak egy felesleges ágyat kitámasztó könyv.

Olasz dráma a kaposvári konyhában: egymásra hajigálta a kést a házaspár

Elgázoltak egy 70 éves nőt Pécsett

Meddig tart még a drogos sofőrök ámokfutása? Sorra történnek a tragédiák

Kaparós sorsjegyeket rabolt, milliókban reménykedett

Videón, ahogy felgyújtotta ismerőse autóját egy esztergomi férfi

Videón a sárvári boltos banda, trükkös módszerrel fosztogatták az üzleteket

Kilencéves, gyászoló nevelt lányát molesztálta egy férfi

Szerelés közben gyulladt ki egy kocsi Budapesten - videóval

Több mint harmincan sz*xeltek a kiskorúval, kamasz bocsátotta áruba a lányt Zalában

Videóra vette a motoros, ahogy elgázolják Budapesten

Kiugrott az erkélyéről egy 10. osztályos fiú Tokajban, szörnyű esetről érkezett hír

Meghalt Mohácsi Árpád