
Fotók érkeztek, többen megsérültek, ronccsá törtek az autók az 52-es úton
Drámai pillanatok zajlottak le az 52-es főúton vasárnap Fülöpháza térségében, ahol két személyautó ütközött össze hatalmas erővel. A balesetben két ember megsérült, mindkettejüket kórházba szállították.
Tenyek.hu 2025. szeptember 28., vasárnap 16:25
A fekete autó Kecskemét irányába tartott, amikor a vele szemben érkező piros jármű vezetője balra akart kanyarodni egy földútra. Úgy tudni, a sofőr későn vette észre a szabályosan közlekedő kocsit – a következő másodpercekben pedig már elkerülhetetlen volt az ütközés.
A hatalmas erejű csattanás következtében a piros autó az árokba repült, míg a fekete kocsi az úton állt meg, teljesen összeroncsolódva. Mindkét jármű totálkárosra tört.
A sérülteket a mentők szirénázva szállították kórházba, állapotukról egyelőre nincs hivatalos tájékoztatás.
Fotók: Donka Ferenc
A baleset idején az érintett útszakaszon forgalomkorlátozást vezettek be. A roncsok eltávolítása is komoly feladatot jelentett: a fekete autót csak egy munkagép segítségével tudták leemelni az útról, így szabadították fel a forgalmat.
A rendőrség még vizsgálja a baleset pontos körülményeit.
+Ez is érdekelheti

Megkéselte élettársát egy férfi a VIII. kerületben, az utcán esett neki

Döbbenetes, mire bukkantak egy debreceni társasházi lakásban

Egészen különös lény bukkant fel az ásotthalmi erdőben

Eltűnt férfi hajóját találták meg a Körösön – a csónakban csak ruhák maradtak

Orvosi csoda Kecskeméten: Húsz perc, amely mindent megváltoztatott

Eltűnése után holtan találtak egy dombóvári férfira

A török ostromot túlélte, az idő vasfoga viszont kifogott rajta: leomlott az egri vár fala

Rejtélyes holttestre bukkantak Pécsen

Helyszíni fotó: így emlékeztek meg az 5 életet követelő Szentmártonkátai tragédia helyszínén

Megpróbálta rágyújtani a házat korábbi élettársára egy szegedi nő

Csokit lopott, majd pénzt, aztán a lopott pénzből fizetett

Életveszélybe kerültek az állatkert vadkutyái egy felelőtlenség miatt





